Mažojo laivyno akademija atlieka papildomas paslaugas

Kelionių monitoravimas

Vykstant į ilgesnę kelionę laivu kartais susiduriama su papildomais sunkumais. Tikriausiai ne vienam keliautojui pritrūksta informacijos apie hidrometeorologinę situaciją esamoje vietoje, prognozes, informacijos apie marinas, radijo ryšio panaudojimą, navigacines kliūtis, potvynius/atoslūgius, geriausio maršruto pasirinkimą. Net ir prityrusiems keliautojams kyla problemų tiesiog dėl blogo internetinio ryšio marinose.

Mūsų patirtis ir žinios padės Jums kelionėje. Monitoravimo paslauga apima Jūsų laivo monitoravimą visos kelionės metu, pateikiant kiek imanoma išsamesnę informaciją apie hidrometeorologinę situaciją, pasiūlymus tolimesniems užėjimams, saugiausius maršrutus ir daug kitos informacijos.

Laivų parplukdymas

Jei Jūs turite/įsigijote laivą, tačiau dėl esamų aplinkybių negalite parsiplukdyti jo į reikiamą mariną, mes pasiruoše Jums padėti. Mūsų specialistai už sutartą mokestį perplukdys jūsų laivą iš vienos marinos į kitą aptartų terminų ribose saugiausiu įmanomu būdu.

Kapitono/įgulos samdymas

Jei Jums trūksta patyrusio kapitono ar net dalies įgulos tam, kad galėtumėte saugiai pasiplaukioti bei mėgautis laiku savo laive, Mažojo laivyno akademijoje galite pasamdyti tiek kapitoną, tiek įgulos dalį.